loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 1
Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 2
Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 3
Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 4
Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 5
Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 1
Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 2
Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 3
Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 4
Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 5

Produkte Tianhui Uv Led - 0.4

Transaksion Modaliteti:
EXW, DAP, DHL,UPS, FEDX, T&T, Etc
Koha e dorëzimit:
4-6 javë
Paketare:
12 Pjesë
Sasi minimo:
10 Pjesë
Peshë:
0.4
hetim

Detajet e produktit të produkteve UV led


Përshkrimi

Produktet Tianhui UV janë projektuar dhe prodhuar duke përdorur mjete dhe pajisje inovative. Produkti ka cilësi të lartë të brendshme për shkak të inovacioneve të vazhdueshme teknologjike. Produkti ka përfitime të mëdha ekonomike dhe potencial të madh tregu, dhe është përdorur gjerësisht brenda dhe jashtë vendit.

Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 6
Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 7

Filtrim shumëfishë

Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 8

Nano fotocatalyst

Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 9

Pastrimin e ajrit efektive

Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 10

Bast punë

Karakteristikat dhe pikat e shitjes së produktit

1. Eliminoni gazrat e dëmshëm që shkaktojnë erën e keqe dhe sindromën e ajrit të brendshëm në makinë: si acidi acetik, formaldehidi, acetaldehidi, amoniaku etj., me një shkallë eliminimi prej 99,9%.

2. Heqja efektive e baktereve patogjene: shkalla e largimit të Escherichia coli dhe Staphylococcus aureus është 99.9%.

3. Heqja afatgjatë e formaldehidit: ventilatori me performancë të lartë dhe sistemi i fotokatalizës mund të thithin dhe pastrojnë fort, vazhdimisht dhe në mënyrë efektive formaldehidin.

Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 11
Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 12
Hapi Filtër ekranin Efekt
Hapi i parë Karbon i aktivizuar Deodorizimit
Hapi i dytë UV LED fotocatalysis nete Deodorizimit
Hapi 3 UV LED / pëlhurë e pa ende Sterilizim
Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 13

① Filtrimi i karbonit të aktivizuar

② Moduli UV LED - 365nm x 3EA

③ Fotocatalysisë

④ Filtrim i pëlhurave jo të endura

Testi i deodorizimit

Metoda e testimit: SPS-KACA002-132 : 2006 (Standardi i provës për pastruesin e ajrit të brendshëm, KORE) Dhoma 1m3

Përqendrimi i gazit të synuar: 10 ppm

Institucioni i analizës: Korea e Konformitetit Laboratories

Produkte Tianhui Uv Led - 0.4 14


Shpesh kompanisë

• Tianhui këmbëngul në konceptin e shërbimit që ne i japim përparësi klientit dhe shërbimit. Nën drejtimin e tregut, ne përpiqemi të plotësojmë nevojat e klientëve dhe të ofrojmë produkte dhe shërbime cilësore.
• Me burime të bollshme talentesh, Tianhui krijoi një ekip elitar me përvojë. Ata kanë përvojë të pasur në fushat përkatëse, duke përfshirë menaxhimin e markës, promovimin e marketingut dhe zhvillimin e teknologjisë. E gjithë kjo siguron mbështetje të fortë për zhvillimin e korporatës.
• Tianhui gëzon një vendndodhje të shkëlqyer gjeografike me komoditet trafiku. Ato janë një bazë e mirë për zhvillimin tonë.
Përshëndetje, nëse keni ndonjë koment ose sugjerim për modulin tonë LED UV, Sistemin UV LED, Diodën UV LED, ju lutemi telefononi Tianhui! Mezi presim të arrijmë bashkëpunim me ju.

Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Na kontaktoni

+86-0756-6986060

my@thuvled.com   

+86 13018495990      

my@thuvled.com

+86-760-86743190


Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
E drejta e autorit ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Harta e faqes
Contact us
detect