loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

nuk ka të dhëna
Shërbimi LED UV ODM

Tianhuis Prodhuesit e çipave LED UV dhe furnitorët janë angazhuar në UV LED me seri të plota prodhimi dhe cilësi dhe besueshmëri të qëndrueshme, si dhe çmime konkurruese 

seul viosys uv udhëhequr
Agjenti SVC Greater China fitoi çmimin e agjentit më të mirë për tre vjet radhazi. Produktet tona të favorshme, 275nm, 310nm, 340nm, 365nm UV led modul të paketimit.
UV LED Diod
Personalizuar Ne jemi furnizues UV LED, dioda UV LED dhe modulet UV LED mund të personalizohen sipas kërkesave të klientit, të cilat përdoren në dezinfektimin dhe sterilizimin mjekësor, pastrimin e ajrit dhe ujit, zbulimin e cilësisë së ujit, modulin inteligjent për pastrimin e njollave, shërimin e bojës së pajisjeve të printimit , etj; Ne mund të bëjmë simulim të rrezatimit optik dhe ultravjollcë dhe të shpërndarjes së nxehtësisë.
Modul UV LED për Produktet e Sterilizimit UV
Përdorni modulin UV LED për të dezinfektuar pastruesin tuaj të ujit, prodhuesin e akullit, lagështuesin e ajrit, pastruesin e ajrit, shpërndarësin e ujit për kafshët shtëpiake, akuariumin dhe më shumë. Moduli UV LED përdor një lente kuarci shumë transparente për të përmirësuar efektin e sterilizimit
Uv sistemet për printimin
Sistemi i kurimit UV LED për printim përdoret në pajisjet e printimit në shkallë të gjerë për të zëvendësuar sistemin e forcimit të bojës të tubave të llambave të merkurit. Është efikas dhe që kursen energji dhe mund të ndizet dhe fiket menjëherë. Numri i grupeve të llambave mund të personalizohet dhe mund të sigurohet i gjithë transformimi i sistemit.

Prodhimet UV LED
Programi i produkteve UV LED: Kurth mushkonjash UV led, pastrues ajri me funksion sterilizimi, shishe sterilizimi UV. etj
Çipat UV LED
Çipat Tianhui UV Led përfshijnë UVA Led, UVB Led, UVC Led nga gjatësi vale e shkurtër në gjatësi vale të gjatë dhe specifikime të plota të çipave UV LED nga fuqia e vogël në fuqi të lartë. Ka produkte të serisë së plotë UV LED që përmbajnë të importuara nga paketimi origjinal dhe ambalazhimi i brendshëm, gjatësitë e valëve mbulojnë 255NM, 265NM, 275NM, 310NM, 340NM, 365NM, 375NM, 385NM, 395NM, 4. Ekzistojnë lloje të ndryshme të paketave UV LED që përfshijnë SMD me fuqi të vogël, DIP, tip Lambert me fuqi të lartë, tip P, lloj SMD etj.
nuk ka të dhëna
Kuti aplikimi UV LED
Moduli UV LED përdoret gjerësisht për zbulimin e parave / numërimin e parave, kundër falsifikimit, kontrollin e rrjedhjeve, mjekësinë biokimike, sterilizimin, pastrimin e ajrit, shërimin me rreze UV ​​etj. Një shumëllojshmëri industrish.
Pastruesi i ajrit të automobilave zbut ndotësit, irrituesit dhe alergjenët duke eliminuar grimcat që bëjnë që erërat të mbeten
vrasës mushkonjash të udhëhequr nga UV
Kurthet tona të mushkonjave me rreze UV ​​janë 100% jo toksike. Përdorni dokumente shkencore të rishikuara nga kolegët për të kuptuar instinktet e mushkonjave. Nuk ka sprej ose rrezatim të dëmshëm
UVC LED për shpërndarësin e ujit
Ky shpërndarës uji UV është i pajisur me një sistem pastrimi ultravjollcë (UV) që largon në mënyrë efektive klorin, sedimentet, mikroorganizmat dhe papastërtitë e tjera në ujë, duke siguruar që uji që pini të jetë gjithmonë i cilësisë më të lartë.
UV led sistem shërimi për printim
Sistemi i kurimit UV LED përdor diodën e dritës UV për të kthyer rrymën elektrike në dritë. Kur energjia elektrike rrjedh përmes një LED UV, ajo lëshon dritë ultravjollcë
Modul UVC LED për kondicioner
Tianhui ofron modul UVC LED brenda gamës ideale të gjatësisë së valës germicide për të siguruar inaktivizimin e qëndrueshëm dhe të besueshëm të viruseve dhe baktereve. Këto pajisje kompakte janë vërtetuar se dezinfektojnë në mënyrë efektive ajrin, ujin dhe sipërfaqet
UV LED për numërues parash
UV Money Counter zbulon automatikisht IR, UV (ultraviolet) dhe MG (magnetike) kur numëron dhe punon me shumicën e monedhave në botë
Dritë UV LED për rritjen e bimëve
Hulumtimet tregojnë se UV LED Grow Drita luan një rol kyç në ciklin jetësor të bimëve dhe plotësimi i sasive të kontrolluara të dritës UV gjatë ciklit të lulëzimit ose lulëzimit do të rrisë fuqinë dhe rendimentin.
nuk ka të dhëna
Personalizoni shërbimin e furnizuesve LED UV

Si një nga cilësitë e lartë Prodhuesit e UV Led , Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. Fokus në  UV LED diod , Moduli UV LED, Seoul Viosys UV LED, Dezinfektimi i ajrit UV LED LE , Sterilizimi i ujit UV LED, UV LED  Shërimi & shtypjen dhe produkte të tjera. Ka një profesionist R.&D dhe shitjet ekip për t'u ofruar klientëve Zgjidhje UV LED , dhe produktet gjithashtu kanë marrë një vlerësim të gjerë nga klientët  Tianhuis Electronics është angazhuar në paketën UV LED me seri të plota prodhimi dhe cilësi dhe besueshmëri të qëndrueshme si dhe çmime konkurruese. Produktet përfshijnë UVA LED , UVB LED , UVC LED nga gjatësi vale e shkurtër në gjatësi vale të gjatë dhe specifikime të plota UV LED nga fuqia e vogël në fuqi të lartë 


Të njohur me llojet e ndryshme të aplikacioneve UV LED, ne jemi të njohur me sterilizimin UV LED, sistemin e shërimit të printimit UV LED dhe dritën e rritjes UV LED, fushat e aplikimit për përdorim mjekësor UV LED etj.
Pas negociatave me klientin, ne përgatitemi për të nisur një projekt të ri.
Pas përgatitjes së mykut, ne do ta testojmë kallëpin nëse kallëpi është në rregull 
Pastaj bëni mostrat, inxhinieri ynë do të matë madhësitë e mostrave dhe do të testojë.
Pastaj ne i dërgojmë mostrat klientit tonë për testim.
Pas konfirmimit të mostrave, ne do të fillojmë prodhimin masiv 
RRETH TIANHUI- Një nga prodhuesit UV LED me cilësi të lartë.

Fokus tek UV LED.

R&D dhe prodhimi që 2002

Kjo është një kompani e orientuar drejt prodhimit dhe e teknologjisë së lartë e integruar kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe ofrimin e zgjidhjeve të çipave UV LED, e cila është e specializuar në bërjen e UV LED SMD dhe ofrimin e UV LED s të produkteve të gatshme për aplikime të ndryshme UV LED 

Prodhuesit e çipave UV LED
Mbulon paketime të ndryshme UV LED dhe gjatësi vale të pikut nga 250 nm në 420 nm
Prodhuesit UV LED
Ne jemi të njohur me fushat e aplikimit për sterilizimin UV LED, shërimin UV dhe zbulimin mjekësor UV etj.
Furnizuesit UV LED
Si një nga prodhuesit profesionistë të çipave UV LED, ne jemi në gjendje t'i ndihmojmë klientët të bëjnë burimin e dritës UV LED bazuar në aplikacionet e tyre specifike
Ne jemi në gjendje të ofrojmë testim falas të sferës integruese
Çipat UV LED
Projektimi dhe simulimi i projekteve të vogla të çipave UV LED janë pa kosto
Pse?6
Për projektet e mëdha të përcaktuara, ne Tianhui kemi ekipin profesional R&D për t'u shërbyer klientëve me efektshmëri nga kosto e arsyeshme
Pse?8
Inxhinieri ynë do të matë madhësitë e mostrave dhe do të testojë e kështu me radhë, për t'u siguruar që mostrat janë me cilësi të mirë
Pse?7
Sa i përket produkteve të personalizuara, ne jemi në gjendje të përfundojmë mostrat për dorëzim në 7 ditë
nuk ka të dhëna
Shërbyer klientët në të gjithë botën
Tianhui Electr0nic është angazhuar në paketën UV LED me seri të plota prodhimi dhe cilësi dhe besueshmëri të qëndrueshme, si dhe çmime konkurruese.

Gjatë 20 viteve të fundit, si një nga prodhuesit me përvojë UV LED, ne u kemi shërbyer klientëve në më shumë se 50 vende.
Ne do të kuotojmë brenda 1-3 ditësh, do të dorëzojmë mostrën brenda 3-7 ditëve dhe do të organizojmë dërgesën dhe dorëzimin brenda 20-30 ditëve për mallra të mëdha.
Prodhuesit UV LED
20+
Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. U themelua 2002
Furnizuesit UV LED
50+
Ne u kemi shërbyer klientëve në më shumë se 50 vende
Prodhuesi i çipit UV LED
Ne kemi një prodhues profesional të çipave UV LED R&D dhe një ekip prodhimi
Rrjedha efikase, 500000+ rruaza llambë UVC në ditë
nuk ka të dhëna
Produkte Tianhui UV LED
Produktet Tianhui UV LED përfshijnë UVA LED, UVB LED, UVC LED nga gjatësi vale të shkurtër në gjatësi vale të gjatë dhe specifikime të plota UV LED nga fuqia e vogël në fuqi të lartë.
Moduli UVC LED për sterilizim dhe dezinfektim
Pastrues uji i kuzhinës, makineri për pije, aparat akulli, lagështues ajri, shpërndarës uji për kafshët shtëpiake, aparat çaji
Moduli UVC LED për bakteriostazë
Pastrues uji, akullbërës, lagështues ajri dhe pastrues ajri
Modul UVC LED për dezinfektimin e sterilizimit të ujit
Pastrues uji i kuzhinës, makineri për pije, aparat akulli, lagështues ajri, shpërndarës uji për kafshët shtëpiake, aparat çaji
Sistemi i kurimit me UV LED
Printim me ofset me shpejtësi të lartë Pajisjet UV LED: Zbatohet për shërimin e llakut në distanca të gjata / printimin e sheshtë offset / tharjen e bojës UV / printimin e sheshtë offset / printimin e biznesit; rregulloj; etj.
UV LED Diod
Zbatohet në serverin e pajisjeve inteligjente të automatizimit industrial / pajisjet e automatizimit CNC 4,5 gradë me kënd ultra të vogël 850nm / 460nm TO46 tub metalik burim drite LED.
Prodhuesi i diodës UV LED
Makinë numërimi kartëmonedhash, pajisje kundër falsifikimit/kontrollimit të rrjedhjeve, elektrik dore
Furnizuesi i moduleve LED UVC
Moduli UVC LED (275nm) bakteriostaza e kondensatorit të ajrit të kondicionuar / bakteriostaza e daljes së ajrit të kondicionuar / moduli i skemës së dezinfektimit të pastrimit të ajrit.
Furnizuesit UV LED diodë
Diodë LED UV me tub metalik 340 nm (Në 18 / deri në 39) Aplikohet për analizuesin automatik të kimilumineshencës / analizën e gjakut / diagnozën mjekësore / zbulimin biokimik / diagnozën molekulare speciale.
nuk ka të dhëna
Lajmet tona më të fundit
Tianhui Electronic është angazhuar në diodë UV LED me seri të plota prodhimi dhe cilësi dhe besueshmëri të qëndrueshme, si dhe çmime konkurruese 
nuk ka të dhëna
Bëhu në kontakt me ne.
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
Customer service
detect