loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

Th-UVC-Sw01 (Robineti i sterilizimit me ujë të tejmbushur M3
Ofruesi i zgjidhjeve me një ndalesë për çipat UV LED
Ne kemi një prodhues të orientuar drejt prodhimit dhe teknologjisë së lartë të integruar kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe ofrimin e zgjidhjeve të UV LED, i cili është i specializuar në prodhimin, paketimin dhe ofrimin e zgjidhjeve të UV LED, UVC LED, UVB LED për industri të ndryshme
nuk ka të dhëna
Shërbimi LED UV ODM

Prodhuesit dhe furnizuesit e çipave LED UV Tianhui janë angazhuar në UV LED me seri të plota prodhimi dhe cilësi dhe besueshmëri të qëndrueshme, si dhe çmime konkurruese 

seul viosys uv udhëhequr
Agjenti SVC Greater China fitoi çmimin e agjentit më të mirë për tre vjet radhazi. Produktet tona të favorshme, modelet e paketimit 275nm, 310nm, 340nm, 365nm.
<div class="text_ellipsis">
ODM UV LED R&amp;D diskutim programi
</div>
Personalizuar Ne jemi prodhues UV LED, modulet COB dhe LED mund të personalizohen sipas kërkesave të klientit, të cilat përdoren në dezinfektimin dhe sterilizimin mjekësor, pastrimin e ajrit dhe ujit, zbulimin e cilësisë së ujit, modulin inteligjent për pastrimin e njollave, shërimin e bojës së pajisjeve të printimit, etj; Ne mund të bëjmë simulim të rrezatimit optik dhe ultravjollcë dhe të shpërndarjes së nxehtësisë.
Uv sistemet për printimin
Sistemi i printimit UV LED përdoret në pajisjet e printimit në shkallë të gjerë për të zëvendësuar sistemin e forcimit të bojës së tubave të llambave të merkurit. Është efikas dhe që kursen energji dhe mund të ndizet dhe fiket menjëherë. Numri i grupeve të llambave mund të personalizohet dhe mund të sigurohet i gjithë transformimi i sistemit.

Prodhimet UV LED
Programi i produkteve UV LED: Llambë kurth mushkonjash, pastrues ajri me funksion sterilizimi, filxhan uji dezinfektues. etj Produktet e reja po lansohen...
prodhuesit e udhëhequr nga tianhui uv
Produktet Tianhui përfshijnë UVA, UVB, UVC nga gjatësi vale e shkurtër në gjatësi vale të gjatë dhe specifikime të plota UV LED nga fuqia e vogël në fuqi të lartë. Ka produkte të serisë së plotë UV LED që përmbajnë të importuara nga paketimi origjinal dhe ambalazhimi i brendshëm, gjatësitë e valëve mbulojnë 255NM, 265NM, 275NM, 310NM, 340NM, 365NM, 375NM, 385NM, 395NM, 4. Ekzistojnë lloje të ndryshme të paketave UV LED që përfshijnë SMD me fuqi të vogël, DIP, tip Lambert me fuqi të lartë, tip P, lloj SMD etj.
nuk ka të dhëna
Kuti aplikimi UV LED
Moduli UV LED përdoret gjerësisht për zbulimin e parave / numërimin e parave, kundër falsifikimit, kontrollin e rrjedhjeve, mjekësinë biokimike, sterilizimin, pastrimin e ajrit, shërimin me rreze UV ​​etj. Një shumëllojshmëri industrish.
nuk ka të dhëna
Shërbimi i personalizuar

Si një nga cilësitë e lartë Prodhuesit e UV Led , Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. Fokus në Dezinfektimi i ajrit UV LED LE , Sterilizimi i ujit UV LED UV , UV LED printimi&Shërimi , UV LED diod , UV LED Dhe... Produkte të tjera. Ka një profesionist R.&D dhe ekipi i shitjeve për t'u siguruar klientëve Zgjidhje UV LED , dhe produktet gjithashtu kanë marrë një vlerësim të gjerë nga klientët  Tianhuis Electronics është angazhuar në paketën UV LED me seri të plota prodhimi dhe cilësi dhe besueshmëri të qëndrueshme si dhe çmime konkurruese. Produktet përfshijnë UVA LED , UVB LED , UVC LED nga gjatësi vale e shkurtër në gjatësi vale të gjatë dhe specifikime të plota UV LED nga fuqia e vogël në fuqi të lartë 


Të njohur me llojet e ndryshme të aplikacioneve UV LED, ne jemi të njohur me fushat e aplikimit për sterilizimin UV LED, shërimin UV dhe zbulimin mjekësor UV dhe kështu me radhë.
Pas negociatave me klientin, ne përgatitemi për të nisur një projekt të ri.
Pas përgatitjes së mykut, ne do ta testojmë kallëpin nëse kallëpi është në rregull 
Pastaj bëni mostrat, inxhinieri ynë do të matë madhësitë e mostrave dhe do të testojë.
Pastaj ne i dërgojmë mostrat klientit tonë për testim.
Pas konfirmimit të mostrave, ne do të fillojmë prodhimin masiv 
ABOUT TIANHUI 

Fokus tek UV LED.

R&D dhe prodhimi që 2002

Kjo është një kompani e orientuar drejt prodhimit dhe teknologjisë së lartë e integruar kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe ofrimin e zgjidhjeve të LED-ve UV, e cila është e specializuar në paketimin dhe ofrimin e paketimit UV LED. UV LED s të produkteve të gatshme për aplikime të ndryshme UV LED 

Përfshirë specifikimin e plotë UV LED
Mbulon paketime të ndryshme UV LED dhe gjatësi vale të pikut nga 250 nm në 420 nm
Njohur me lloje të ndryshme të aplikacioneve UV LED
Ne jemi të njohur me fushat e aplikimit për sterilizimin UV LED, shërimin UV dhe zbulimin mjekësor UV etj.
Ndihmojnë projektimin e prodhimit.
Ne jemi në gjendje të ndihmojmë klientët të bëjnë burimin e dritës UV LED bazuar në aplikacionet e tyre specifike
Test i lirë
Ne jemi në gjendje të ofrojmë testim falas të sferës integruese
Pse?5
Dizajni dhe simulimi i projekteve të vogla janë pa kosto
Pse?6
Për projektet e mëdha të përcaktuara, ne Tianhui kemi ekipin profesional R&D për t'u shërbyer klientëve me efektshmëri nga kosto e arsyeshme
Pse?8
Inxhinieri ynë do të matë madhësitë e mostrave dhe do të testojë e kështu me radhë, për t'u siguruar që mostrat janë me cilësi të mirë
Pse?7
Sa i përket produkteve të personalizuara, ne jemi në gjendje të përfundojmë mostrat për dorëzim në 7 ditë
nuk ka të dhëna
Shërbyer klientët në të gjithë botën
Tianhui Electr0nic është angazhuar në paketën UV LED me seri të plota prodhimi dhe cilësi dhe besueshmëri të qëndrueshme, si dhe çmime konkurruese.

Gjatë 20 viteve të fundit, ne u kemi shërbyer klientëve në më shumë se 50 vende.
Ne do të kuotojmë brenda 1-3 ditësh, do të dorëzojmë mostrën brenda 3-7 ditëve dhe do të organizojmë dërgesën dhe dorëzimin brenda 20-30 ditëve për mallra të mëdha.
20+
20+
Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. U themelua 2002
50+
50+
Ne u kemi shërbyer klientëve në më shumë se 50 vende
100+
Kemi një ekip profesional R&D dhe prodhimi.
500000
Rrjedha efikase, 500000+ rruaza llambë UVC në ditë
nuk ka të dhëna
Lajmet e fundite
Tianhui Electronic është angazhuar në diodë UV LED me seri të plota prodhimi dhe cilësi dhe besueshmëri të qëndrueshme, si dhe çmime konkurruese 
nuk ka të dhëna
Produkte Tianhui UV LED
Produktet Tianhui UV LED përfshijnë UVA LED, UVB LED, UVC LED nga gjatësi vale të shkurtër në gjatësi vale të gjatë dhe specifikime të plota UV LED nga fuqia e vogël në fuqi të lartë.
Moduli TH-UVC-SW01 UVC LED për sterilizim dhe dezinfektim
Pastrues uji i kuzhinës, makineri për pije, aparat akulli, lagështues ajri, shpërndarës uji për kafshët shtëpiake, aparat çaji
Moduli H-UVC-F27 UVC LED për bakteriostazë
Pastrues uji, akullbërës, lagështues ajri dhe pastrues ajri
TH-UVC-PA04 për dezinfektimin e sterilizimit të ujit me modul UVC LED
Pastrues uji i kuzhinës, makineri për pije, aparat akulli, lagështues ajri, shpërndarës uji për kafshët shtëpiake, aparat çaji
UV LED Printim Sistemi
Printim me ofset me shpejtësi të lartë Pajisjet UVLED: Zbatohet për forcimin e llakut në distanca të gjata / printimin e sheshtë offset / tharjen e bojës UV / printimin e sheshtë offset / printimin e biznesit; rregulloj; etj.
TH-B460J-TO46H UV LED diodë
Zbatohet në serverin e pajisjeve inteligjente të automatizimit industrial / pajisjet e automatizimit CNC 4,5 gradë me kënd ultra të vogël 850nm / 460nm TO46 tub metalik burim drite LED.
Prodhuesi i diodës UV LED
Makinë numërimi kartëmonedhash, pajisje kundër falsifikimit/kontrollimit të rrjedhjeve, elektrik dore
Furnizuesi i modulit LED TH-UVC-T01 UVC
Bakteriostaza e kondensatorit të ajrit të kondicionuar me UVC LED (275 nm) / bakteriostaza e daljes së ajrit të kondicionuar / moduli i skemës së dezinfektimit të pastrimit të ajrit.
Furnizuesit CUD45H1A UV LED
Zbatohet në analizuesin automatik të kimilumineshencës / analizën e gjakut / diagnozën mjekësore / zbulimin biokimik / diagnozën molekulare tub metalik special UVLED 340 nm (To18 / To39).
nuk ka të dhëna
Bëhu në kontakt me ne.
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Na kontaktoni

+86-0756-6986060

@Thuvled.com.   

+86 13018495990      

@Thuvled.com.

+86-0756-86743190


Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
E drejta e autorit ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
detect