loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

Tianhui Uv Led Module / 1
Tianhui Uv Led Module / 2
Tianhui Uv Led Module / 3
Tianhui Uv Led Module / 4
Tianhui Uv Led Module / 5
Tianhui Uv Led Module / 1
Tianhui Uv Led Module / 2
Tianhui Uv Led Module / 3
Tianhui Uv Led Module / 4
Tianhui Uv Led Module / 5

Tianhui Uv Led Module /

hetim

Avantazhe të kompanisë


· Çdo modul i udhëhequr nga UV Tianhui i nënshtrohet një analize të fuqishme të projektimit strukturor, siç është testi i rezistencës ndaj erës për të ofruar performancë të jashtëzakonshme gjatë gjithë ciklit të tij jetësor.


· Produkti mund të ruajë strukturën e tij. Teknologjia unike e mbrapa susta siguron që ajo të ruajë më shumë se 95% të trashësisë së saj me kalimin e kohës.


· Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. ofron zyra mbështetëse të shitjeve në mbarë vendin.


Tianhui Uv Led Module / 6
Tianhui Uv Led Module / 7
Tianhui Uv Led Module / 8
Tianhui Uv Led Module / 9
Tianhui Uv Led Module / 10


Veçoritë e kompanisë


· Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. zë një pozicion relativisht të favorshëm në renditjen gjithëpërfshirëse të aftësive në prodhimin e modulit UV led, së bashku me një reputacion të mirë.


· Duhet investim i madh në teknologji për Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. Për të forcuar cilësinë. Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. vendos kërkesa të larta për teknologjinë dhe cilësinë e modulit UV led.


· Nëpërmjet dizajnit, inxhinierisë dhe teknologjisë superiore, ne u ofrojmë klientëve tanë modul inovativ me porosi UV led që i ndihmon ata të ndërtojnë vlerën dhe vëllimin e markave të tyre. Pyet online!


Detaje të Prodhimit


Përpunimi i modulit UV led kryhet me teknologjinë më të avancuar në industri për të siguruar që detajet e mëposhtme janë më të mira.Zbatimi i produktit


Moduli UV led i Tianhui mund të aplikohet në fusha dhe skena të ndryshme, gjë që na mundëson të përmbushim kërkesa të ndryshme.


Tianhui këmbëngul që t'u ofrojë klientëve zgjidhje gjithëpërfshirëse bazuar në nevojat e tyre aktuale, në mënyrë që t'i ndihmojë ata të arrijnë sukses afatgjatë.Krahasimi i produktit


Krahasuar me produkte të ngjashme, moduli UV led i kompanisë sonë ka karakteristikat e mëposhtme të jashtëzakonshme.Avantazhe të ndërmarrjes


Kompania jonë i kushton rëndësi të madhe inovacionit teknologjik. Dhe një ekip kërkimor shkencor me cilësi të lartë është ndërtuar për të ofruar mbështetje të fortë teknike për prodhimin e produkteve cilësore.


Kompania jonë ka krijuar dhe përmirësuar një sistem relativisht të plotë të menaxhimit të shërbimit. Shërbimet profesionale me një ndalesë të ofruara nga ne përfshijnë konsultimin e produktit, shërbimin teknik dhe shërbimin pas shitjes.


Nën frymën e sipërmarrjes të 'bashkuar, punëtor, kërkues të së vërtetës dhe inovative', kompania jonë vazhdimisht merr një përparim në rrugën e re të zhvillimit. Ne përpiqemi të arrijmë qëllimin për të qenë në ballë brenda industrisë.


Tianhui, e themeluar në është zhvilluar prej vitesh. Tani, ne kemi një sistem të plotë dhe shkencor të menaxhimit të cilësisë.


Produktet e Tianhui kanë avantazhet e funksioneve të plota, teknikës së lartë dhe vlerës së shtuar të madhe, në mënyrë që ato të shiten mirë në tregjet e brendshme dhe të jashtme.


Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Na kontaktoni

+86-0756-6986060

my@thuvled.com   

+86 13018495990      

my@thuvled.com

+86-760-86743190


Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
E drejta e autorit ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Harta e faqes
detect