loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 1
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 2
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 3
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 4
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 5
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 6
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 7
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 8
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 1
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 2
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 3
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 4
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 5
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 6
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 7
Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 8

Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui

UV Wavelength:
360 ~ 410 nm
Input aktuale:
1A
Vendi i Origjinat:
Guangdong, Kinë
Rek:
Seul Viosys, SVC
MOQ:
10
hetim

Detajet e prodhimit të uv ml8511 1


Futja e prodhimit

Tianhui uv ml8511 1 është prodhuar duke përdorur lëndën e parë optimale që blihet nga shitës të certifikuar dhe të besueshëm në industri. Produkti është testuar për performancë dhe qëndrueshmëri të mirë. Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. ka fuqi punëtore profesionale kërkimore shkencore dhe komplete të plota pajisjesh.

Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 9

Përshkrimi

Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 10

Seritë LED me fuqi të lartë UV janë të dizajnuara për funksionim me rrymë të lartë dhe aplikime me fuqi të lartë dalëse. Ai përfshin dizajnin më të fundit të artit SMD dhe materiale me rezistencë të ulët termike. CA3535 është burim ideal i dritës UV për shërimin, printimin dhe zbulimin e aplikacioneve 

Aplikati:

Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 11
Printimi Shërim dental Ushqim UV
Inspektimi i krimes Zbulimi i humbjes së naftës  Fotografia Fluorescense

Parametrat

Elementi

Përcaktime

Modeli

Seria CUN(x)GF1A

Vëlla e vlerësuara

3.5~3.7V

Fluksi i rrezatimit UV

1.4~1.7W

Gjatësia e valës UV

360 ~ 370 nm

380 ~ 390 nm

390 ~ 400 nm

400 ~ 410 nm

Input aktuale

1A

Fuqia e hyrjes

3.5~3.7W

Temperatura e punës

-10℃-85℃

Temperatura e ruajtjes

-40℃-100℃

Shënimet

• Gjatësia e valës së pikut (λ p) Toleranca e matjes është ± 3nm.

• Fluksi i rrezatimit (Φ e) Toleranca e matjes ± 10%.

• Toleranca e matjes së tensionit përpara (VF) është ± 3%.

Uv Ml8511 1 Kompania e markës së Seulit Viosys 1A Tianhui 12

Udhëzime paralajmëruese për përdorim

1. Për të shmangur prishjen e energjisë, mbajeni xhamin e përparmë të pastër.

2. Rekomandohet të mos keni objekte që bllokojnë dritën përpara modulit, gjë që do të ndikojë në efektin e sterilizimit.

3. Ju lutemi përdorni tensionin e duhur të hyrjes për të drejtuar këtë modul, përndryshe moduli do të dëmtohet.

4. Vrima e daljes së modulit është mbushur me ngjitës, i cili mund të parandalojë rrjedhjen e ujit, por nuk është kështu

rekomandohet që ngjitësi i vrimës së daljes së modulit të kontaktojë drejtpërdrejt me ujin e pijshëm.

5. Mos lidhni polet pozitive dhe negative të modulit në të kundërt, përndryshe moduli mund të dëmtohet

6. Siguria e njeriut

Ekspozimi ndaj dritës ultravjollcë mund të shkaktojë dëmtim të syve të njeriut. Mos e shikoni dritën ultravjollcë direkt ose indirekt.

Nëse ekspozimi ndaj rrezeve ultravjollcë është i pashmangshëm, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse si syze dhe veshje.

përdoret për të mbrojtur trupin. Bashkangjitni etiketat paralajmëruese të mëposhtme në produkte / sisteme 


Shpesh kompanisë

• Moduli UV LED i Tianhui, Sistemi UV LED, Dioda UV LED shiten mirë në tregun vendas dhe ato eksportohen gjithashtu në Azinë Juglindore, Azinë Qendrore, Evropë dhe Amerikë, si dhe në vende dhe rajone të tjera. Ato njihen mirë si në tregjet e brendshme ashtu edhe në ato të huaja.
• Kompania jonë ndodhet në një pozicion gjeografik superior. Dhe ne po shijojmë burime të bollshme dhe transport të përshtatshëm. Është një mjedis i mirë gjeografik natyror dhe njerëzor.
• Aktualisht, Tianhui ka një ekip të shkëlqyer pune që është pragmatik, inovativ, i rreptë dhe i zellshëm. Një kapitull i lavdishëm pas tjetrit është shkruar bazuar në mençurinë dhe aftësinë e anëtarëve të ekipit tonë.
Dëshironi të dini detajet dhe kuotimin e moduleve të ndryshme UV LED, Sistemit UV LED, Diodës UV LED? Ju lutemi kontaktoni Tianhui.

Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Na kontaktoni

+86-0756-6986060

my@thuvled.com   

+86 13018495990      

my@thuvled.com

+86-760-86743190


Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
E drejta e autorit ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Harta e faqes
detect