loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 1
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 2
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 3
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 4
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 5
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 6
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 1
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 2
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 3
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 4
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 5
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 6

Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH

Dërgim:
Transport detar Express · Transport tokësor · Transport ajror
Vendi i Origjinat:
Guangdong, Kinë
Rek:
TH
Koha e udhëzimit:
100Ditë
MOQ:
100
hetim

Detajet e produktit të printerëve me rreze UV ​​direkte


Shfaqje e shpejtë:

Printerët me rreze UV ​​direkte Tianhui kanë një dizajn që përfshin funksionalitetin dhe estetikën. Krahasuar me produktet e tjera, ky produkt ka përparësitë e jetëgjatësisë së shërbimit, performancës së qëndrueshme dhe përdorshmërisë së mirë. Printerët direkt jet UV, një nga produktet kryesore të Tianhui, janë shumë të favorizuar nga klientët. Me aplikim të gjerë, mund të aplikohet në industri dhe fusha të ndryshme. Printerët tanë të drejtpërdrejtë jet UV janë mbi produktin e rivalit tonë, dhe megjithatë ne jemi në gjendje ta shesim atë me të njëjtin çmim.


Futja e prodhimit

Printerët tanë të drejtpërdrejtë jet UV përpunohen nga teknologjia më e fundit në industri dhe performojnë më mirë në detajet e mëposhtme.

Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 7
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 8
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 9
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 10
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 11
Tianhui - Printerë LED të drejtpërdrejtë Jet Uv Kinë TH 12


Informacioni i ndërmarrjes

Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd., një ndërmarrje, kryesisht merret me biznesin e modulit UV LED, Sistemit UV LED, Diodës UV LED. Kompania jonë ka këmbëngulur gjithmonë në vlerat e 'të ndershme, të orientuar nga njerëzit dhe novatore' dhe ndjek në mënyrë rigoroze filozofinë e zhvillimit të 'të qenit praktik, i fortë dhe i qëndrueshëm'. Ne besojmë se për sa kohë që punojmë shumë, mund të arrijmë dëshirën e madhe për të qenë një ndërmarrje globale që publiku i beson dhe e do. Kompania jonë ka forcë të fortë teknike. Ne kemi shumë ekspertë praktikë të biznesit, ekspertë teknikë me përvojë dhe ekspertë të lartë të menaxhimit. Ofron mbështetje teknike për zhvillimin dhe inovacionin e produktit tonë. Në fazën fillestare, ne kryejmë një anketë komunikimi për të kuptuar më thellë problemet e klientit. Prandaj, ne mund të zhvillojmë zgjidhje që i përshtaten më mirë klientëve bazuar në rezultatet e anketës së komunikimit.
Të gjithë klientët janë të mirëpritur sinqerisht të na kontaktojnë për konsultim!

Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Na kontaktoni

+86-0756-6986060

my@thuvled.com   

+86 13018495990      

my@thuvled.com

+86-760-86743190


Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
E drejta e autorit ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Harta e faqes
detect