loading

Tianhui- еден од водечките производители и добавувачи на UV LED чипови обезбедува услуга ODM/OEM UV LED чип.

Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 1
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 2
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 3
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 4
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 5
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 6
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 1
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 2
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 3
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 4
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 5
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 6

Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH

Празно:
Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен товар
Место на потеклот:
Гуангдонг, Кина.
Бран:
TH
Време:
100Денови
MOQ:
100
Апратирај

Детали за производот за директните млазни UV лед печатачи


Брзо прегледName

УВ лед печатачите со директен млаз Tianhui имаат дизајн кој вклучува функционалност и естетика. Во споредба со другите производи, овој производ ги има предностите на долг работен век, стабилни перформанси и добра употребливост. печатачите со директен млазен UV LED, еден од главните производи на Tianhui, се длабоко омилени од клиентите. Со широка примена, може да се примени во различни индустрии и полиња. Нашите директни млазни UV лед печатачи се над производот на нашиот ривал, а сепак можеме да го продадеме по иста цена.


Воведување на производи

Нашите директни млазни UV лед печатачи се обработуваат според најновата технологија во индустријата и тие работат подобро во следните детали.

Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 7
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 8
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 9
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 10
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 11
Tianhui - Direct Jet Uv LED печатачи Кина TH 12


Информации за компанијата

Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd., претпријатие, главно се занимава со бизнис на UV LED модул, UV LED систем, UV LED диоди. Нашата компанија отсекогаш опстојувала на вредностите на „искрен, ориентиран кон луѓето и иновативен“ и строго ја следи развојната филозофија „да се биде практичен, силен и траен“. Ние веруваме дека додека работиме напорно, можеме да ја постигнеме големата желба да бидеме глобално претпријатие на кое јавноста има доверба и сака. Нашата компанија има силна техничка сила. Имаме многу практични деловни експерти, искусни технички експерти и високи менаџерски експерти. Обезбедува техничка поддршка за развој на нашиот производ и иновации. Во раната фаза, спроведуваме комуникациско истражување за да стекнеме длабинско разбирање за проблемите на клиентите. Затоа, можеме да развиеме решенија кои најдобро одговараат на клиентите врз основа на резултатите од анкетата за комуникација.
Сите клиенти се искрено добредојдени да не контактираат за консултации!

Контактирајте не
Ги поздравуваме сопствени дизајни и идеи и е во состојба да ги задоволиме специфичните барања. За повеќе информации, ве молиме посетете ја веб-страницата или контактирајте не директно со прашања или прашања.
нема податок
еден од најпрофесионалните UV LED добавувачи во Кина
Контакт

+86-0756-6986060

my@thuvled.com   

+86 13018495990      

my@thuvled.com

+86-760-86743190


Можеш да најдеш.  Тука сме.
2207F Yingxin International Building, бр.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
Авторски права ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Тајп
detect