loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

Tianhui Brand 1000 365nm Led Board Fabrika Tianhui 1
Tianhui Brand 1000 365nm Led Board Fabrika Tianhui 1

Tianhui Brand 1000 365nm Led Board Fabrika Tianhui

Kohë:
1 - 10 (copë): 15 (ditë),> 10 (copë): E diskutueshme (ditë)
Dërgim:
Transport detar Express · Transport tokësor · Transport ajror
Vendi i Origjinat:
Guangdong, Kinë
Rek:
Tianhuis
MOQ:
1000
hetim

Detajet e produktit të tabelës LED 365 nm


Shfaqje e shpejtë:

Pllakë LED 365 nm nga Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. është një gjë e bukur si për t'u dukur ashtu edhe për t'u përdorur. Produkti nuk ka dështuar kurrë në aspektet e performancës dhe qëndrueshmërisë afatgjatë. I gjithë stafi në Tianhui ka këmbëngulje për zhvillimin e bordit të udhëhequr 365nm.


Përshkrimi

Më pas, detajet e tabelës LED 365 nm tregohen për ju.

Tianhui Brand 1000 365nm Led Board Fabrika Tianhui 2
Tianhui Brand 1000 365nm Led Board Fabrika Tianhui 3


Informacioni i ndërmarrjes

Nën sistemin e rreptë të QC dhe menaxhimin efektiv, Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. prodhon tabelë LED 365 nm me cilësi të lartë me çmim konkurrues. Ekipet tona prodhuese janë një pjesë thelbësore e kompanisë sonë. Ata janë vazhdimisht në kërkim të mënyrave për të përmirësuar proceset tona dhe për të krijuar një mjedis prodhimi më të sigurt, më efikas dhe me kosto efektive. Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. synon të krijojë një markë të famshme të bordit LED 365 nm me efikasitet të lartë, cilësi të lartë dhe shërbim të mirë. Merr më shumë informacion!
Produktet tona janë të disponueshme në lloje të ndryshme dhe çmime të arsyeshme. Mirëpritni njerëz nga të gjitha sferat e jetës për të pyetur dhe diskutuar për biznesin.

Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Na kontaktoni

+86-0756-6986060

@Thuvled.com.

 +86 13018495990

@Thuvled.com.

+86-0756-86743190


Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
E drejta e autorit ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!