loading

Tianhui- еден од водечките производители и добавувачи на UV LED чипови обезбедува услуга ODM/OEM UV LED чип.

Tianhui Бренд 1000 365nm Лед одбор Фабрика Tianhui 1
Tianhui Бренд 1000 365nm Лед одбор Фабрика Tianhui 1

Tianhui Бренд 1000 365nm Лед одбор Фабрика Tianhui

Време:
1 - 10 (парчиња): 15 (денови),> 10 (парчиња): по договор (денови)
Празно:
Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен товар
Место на потеклот:
Гуангдонг, Кина.
Бран:
Тианхуиusa. kgm
MOQ:
1000
Апратирај

Детали за производот за 365nm LED плочата


Брзо прегледName

Лед плочка од 365 nm од Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. е нешто за убавина и за изглед и за употреба. Производот никогаш не потфрлил во аспектите на долготрајните перформанси и издржливоста. Целиот персонал во Тианхуи има упорност за развој на 365nm лед плоча.


Опис на производи

Следно, деталите за лед плочата од 365 nm се прикажани за вас.

Tianhui Бренд 1000 365nm Лед одбор Фабрика Tianhui 2
Tianhui Бренд 1000 365nm Лед одбор Фабрика Tianhui 3


Информации за компанијата

Под строг систем за КК и ефективно управување, Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. произведува висококвалитетна лед плоча од 365 nm со конкурентна цена. Нашите производни тимови се суштински дел од нашата компанија. Тие постојано бараат начини да ги подобрат нашите процеси и да создадат побезбедна, поефикасна и поекономична средина за производство. Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. има за цел да создаде познат бренд на 365nm LED плоча со висока ефикасност, висок квалитет и добра услуга. Земи уште информации!
Нашите производи се достапни во различни видови и разумна цена. Повелете луѓе од сите сфери на животот да се распрашуваат и да разговараат за бизнисот.

Контактирајте не
Ги поздравуваме сопствени дизајни и идеи и е во состојба да ги задоволиме специфичните барања. За повеќе информации, ве молиме посетете ја веб-страницата или контактирајте не директно со прашања или прашања.
нема податок
еден од најпрофесионалните UV LED добавувачи во Кина
Контакт

+86-0756-6986060

My@thuvled.com.

 +86 13018495990

My@thuvled.com.

+86-0756-86743190


Можеш да најдеш.  Тука сме.
2207F Yingxin International Building, бр.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
Авторски права ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Тајп
разговор преку Интернет
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!