loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë 1
100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë 2
100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë 3
100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë 1
100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë 2
100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë 3

100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë

Vëlla e vlerësuara:
1.35~1.5V
Dërgim:
Transport detar Express · Transport tokësor · Transport ajror
Vendi i Origjinat:
Guangdong, Kinë
Pagaet:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,OA
Koha e udhëzimit:
100Ditë
hetim

Detajet e produktit të dezinfektimit të ujit UV LED


Shfaqje e shpejtë:

Dezinfektimi i ujit Tianhui UV është prodhuar nën drejtimin vizionar të profesionistëve të trajnuar. Për sa i përket inspektimit të cilësisë, fabrika jonë është e pajisur me pajisje të avancuara. Dezinfektimi i ujit UV i zhvilluar nga Tianhui përdoret gjerësisht në industri. Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. ka realizuar proceduralizimin e menaxhimit teknik në fushën e dezinfektimit të ujit UV led.


Futja e prodhimit

Tianhui garanton që moduli UV LED, Sistemi UV LED, Dioda UV LED të jenë me cilësi të lartë duke kryer prodhim shumë të standardizuar. Krahasuar me produkte të tjera në të njëjtën kategori, ai ka përparësitë e mëposhtme.

100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë 4
100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë 5
100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë 6
100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë 7
100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë 8
100 ditë 1,35 ~ 1,5 V Transport detar ekspres · Transport tokësor · Transport ajror Dezinfektim i ujit Uv Led në Kinë 9


Avantazhe të kompanisë

Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. është një kompani e larmishme dhe biznesi ynë përfshin kërkimin shkencor, prodhimin, përpunimin, tregtinë dhe shërbimin. Ne kryesisht operojmë në modulin UV LED, Sistemin UV LED, Diodën UV LED. Tianhui beson fuqishëm se profesioni ndërton markë dhe përqendrimi arrin zhvillimin. Përveç kësaj, ne çojmë përpara frymën, e cila është të jesh praktik dhe pragmatik, pionier dhe inovativ. Klientët dhe cilësia e produktit janë të një rëndësie të madhe për ndërtimin e markës. Ne jemi të përkushtuar të bëhemi lider në industri. Tianhui ka një ekip prodhimi me teknologji të avancuar dhe përvojë të pasur. Anëtarët e ekipit janë të përkushtuar për të ofruar mbështetje teknike profesionale për prodhimin e produkteve cilësore. Tianhui ka një ekip të shkëlqyer që përbëhet nga talenta në R&D, prodhimin dhe menaxhimin. Ne mund të ofrojmë zgjidhje praktike sipas nevojave aktuale të klientëve të ndryshëm.
Të gjitha sferat e jetës janë të mirëpritur për të vizituar dhe negociuar.

Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Na kontaktoni

+86-0756-6986060

@Thuvled.com.

 +86 13018495990

@Thuvled.com.

+86-0756-86743190


Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
E drejta e autorit ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!