loading

Tianhui- еден од водечките производители и добавувачи на UV LED чипови обезбедува услуга ODM/OEM UV LED чип.

100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода 1
100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода 2
100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода 3
100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода 1
100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода 2
100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода 3

100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода

Рангиран на сила:
1.35~1.5V
Празно:
Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен товар
Место на потеклот:
Гуангдонг, Кина.
Исплати:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,OA
Време:
100Денови
Апратирај

Детали за производот за дезинфекција на вода со УВ ЛЕД


Брзо прегледName

Дезинфекцијата на вода со УВ лед Tianhui се произведува под визионерско водство на обучени професионалци. Во однос на проверката на квалитетот, нашата фабрика е опремена со напредна опрема. УВ лед дезинфекцијата на вода развиена од Тианхуи е широко користена во индустријата. Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. има реализирано процедурализација на техничко управување во полето за дезинфекција на вода со УВ ЛЕД.


Воведување на производи

Tianhui гарантира дека UV LED модулот, UV LED системот, UV LED диодата ќе бидат висококвалитетни со извршување на високо стандардизирано производство. Во споредба со другите производи од истата категорија, тој ги има следните предности.

100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода 4
100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода 5
100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода 6
100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода 7
100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода 8
100 дена 1,35~1,5V Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен транспорт Кинески УВ ЛЕД Дезинфекција на вода 9


Предности на компанијата

Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. е диверзифицирана компанија и нашиот бизнис вклучува научно истражување, производство, преработка, трговија и сервис. Ние главно работиме на UV LED модул, UV LED систем, UV LED диода. Тианхуи цврсто верува дека професијата гради бренд и концентрацијата постигнува развој. Освен тоа, го носиме духот, кој треба да биде практичен и прагматичен, пионерски и иновативен. Клиентите и квалитетот на производот се од големо значење за градењето на брендот. Посветени сме да станеме лидер во индустријата. Тианхуи има производствен тим со напредна технологија и богато искуство. Членовите на тимот се посветени на обезбедување професионална техничка поддршка за производство на квалитетни производи. Тианхуи има одличен тим кој се состои од таленти во Р иД, производството и менаџментот. Можеме да обезбедиме практични решенија според реалните потреби на различни клиенти.
Сите сфери на животот се добредојдени да ги посетат и преговараат.

Контактирајте не
Ги поздравуваме сопствени дизајни и идеи и е во состојба да ги задоволиме специфичните барања. За повеќе информации, ве молиме посетете ја веб-страницата или контактирајте не директно со прашања или прашања.
нема податок
еден од најпрофесионалните UV LED добавувачи во Кина
Контакт

+86-0756-6986060

My@thuvled.com.

 +86 13018495990

My@thuvled.com.

+86-0756-86743190


Можеш да најдеш.  Тука сме.
2207F Yingxin International Building, бр.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
Авторски права ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Тајп
разговор преку Интернет
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!