loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

Si të shisni modelet më të vogla dhe më të holla të llambave LED të rruazave të llambave LED

Pas përdorimit të rruazave të llambave LED, njerëzit po përdoren gjithnjë e më shumë, kërkesat e njerëzve për madhësinë e rruazave të llambave LED po shërohen gjithashtu gjithnjë e më shumë. Kërkesa për përdorim të dobishëm nga njerëzit. Sot, Tianhui Optoelectronics do t'ju japë modelin më të fundit, më të vogël dhe më të hollë të rruazave të llambave LED. A e dini se cilat janë rruazat më të vogla dhe më të holla të llambave LED më parë? Jeni duke kërkuar për modelet më të vogla dhe më të holla të llambave LED? Rruazat e llambave 0201LED të prodhuara nga Tianhui në Zhuhai janë një nga rruazat më të vogla dhe më të holla të llambave LED në industrinë LED. Madhësia është 0.65*0.35*0.4 motra; Më e vogël se 100 Naoseli), Prishje e ulët e dritës: 3000 orë zbutje mesatare

Si të shisni modelet më të vogla dhe më të holla të llambave LED të rruazave të llambave LED 1

Autori: Tianhui- Disinfektimi i ajrit

Autori: Tianhui- Prodhuesit e UV Led

Autori: Tianhui- Dezinfektimi i ujit UV

Autori: Tianhui- Zgjidhje UV LED

Autori: Tianhui- Diodë UV Led

Autori: Tianhui- Prodhuesit e UV Led diodes

Autori: Tianhui- UV Led moduli

Autori: Tianhui- UV LED Printim Sistemi

Autori: Tianhui- Gjatë mushkonja UV LED LE

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Projekte Qendra Info Blog
[Rruaza llambash LED UV 2] Rruaza të llambave LED UV UV LED Burimet e dritës kuruese Metodat e zakonshme të lidhjes
Për shkak të fuqisë së dritës së një rruaze të vetme llambë UV LED, ose për të përmbushur nevojat e diferencimit të tregut, disa LED UV duhet të kombinohen në një mënyrë të caktuar (suk
[Aplikacioni] Bandat UVLED të të gjitha bandave
Aktualisht, aplikimi i burimeve të dritës UVLED nuk është veçanërisht i qartë. Tani aplikacionet kryesore të industrisë janë renditur për referencën tuaj: sensor optik dhe in
Ngrohje UVLED Shpërndarja e nxehtësisë
Në punë, makina e kurimit UVLED do të shndërrohet në energji drite dhe energji termike, dhe pjesa më e madhe e kësaj të fundit. Nëse energjia termike nuk mund të shpërndahet në ti
[Lami] Tianhuiuvled e bën më të lehtë fiksimin e lenteve optike
Fiksimi i ngjitësit të lenteve duhet të përdoret në industrinë optike me burime drite shëruese UVLED. Aktualisht, thjerrëzat ngjitëse përgjithësisht kombinohen me dy deri në tre litra
[Mallrat e thata] Kontrolli i rregullimit të fuqisë optike UVLED
Burimet e ngurtësuara të dritës UV LED (këtu përmban burime të dritës UV LED të fytyrës, burime drite teli UVLED, burime drite me pika UVLED) Mënyra e rregullimit të fuqisë së ndriçimit
Treguesi i vlerësimit të pajisjeve të burimit të dritës UV LED UV
Sot, rrezatimi UVLED dhe aplikimet po bëhen gjithnjë e më të gjera. Kompani të ndryshme kanë koncepte dhe metoda të ndryshme projektimi. Si të vlerësoni
Makina shëruese TFT-LCD UV_LED është shumë e përshtatshme
TFT-LCD është cilësimet më të zakonshme të përdorimit elektronik në treg. Çdo produkt elektrik është pothuajse i pandashëm. Vitet e fundit, numri i përdorur në vitet e fundit ha
[Industria LCD] Makina e ngurtësimit Tianhuiuvled ndihmon zhvillimin e industrisë LCD
Makina solide TIANHUIUVLED ka gjithashtu shumë skenarë aplikimi në industrinë LCD. Midis tyre, janë kryesisht katër pikat e mëposhtme të aplikimit. Tani le Tianh
Cilat janë dy pjesët e modulit të burimit të dritës LED
Moduli i burimit të dritës LED është i ndarë në dy pjesë, njëra është një shumëllojshmëri e ekraneve LED posaçërisht për ambiente të jashtme, të përdorura kryesisht për ekran dhe ndriçim; tjetra është
Karakteristikat dhe zhvillimi i burimeve të dritës LED UV
Burimi i dritës UV LED, i cili është shkurtesa e diodës që lëshon dritë ultravjollcë. Nga perspektiva e shëndetit të njeriut dhe ndikimit mjedisor, ne mund të ndajmë
nuk ka të dhëna
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Na kontaktoni

+86-0756-6986060

@Thuvled.com.   

+86 13018495990      

@Thuvled.com.

+86-0756-86743190


Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
E drejta e autorit ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
detect