loading

Tianhui- еден од водечките производители и добавувачи на UV LED чипови обезбедува услуга ODM/OEM UV LED чип.

Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 1
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 2
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 3
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 4
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 5
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 1
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 2
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 3
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 4
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 5

Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување

Место на потеклот:
Гуангдонг, Кина.
Исплати:
Овој добавувач, исто така, поддржува T/T, Western Union, paypal плаќања
Бран:
TH
Време:
100Денови
MOQ:
100
Апратирај

Предности на компанијата

· Лекувањето со UV led Tianhui има богати и разновидни дизајн структури кои ги задоволуваат потребите на клиентите.

· Во нашите строги процедури за обезбедување квалитет, сите дефекти на производите се избегнати или елиминирани.

· Имаме гаранција за квалитет за нашето лекување со УВ ЛЕД низ годините.

Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 6
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 7
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 8
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 9
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 10
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 11
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 12
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 13
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 14
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 15
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 16
Тианхуи Гуангдонг 100 дена УВ Лед лекување 17


Компанија:

· Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. е доверлив снабдувач на UV led лекување. Ние дизајнираме, произведуваме и продаваме висококвалитетни производи на мали, средни и големи претпријатија.

· Покрај професионалците, прогресивната технологија е исто така клучна за производство на UV led стврднување. Квалитетот на стврднувањето со UV led е подобрен потпирајќи се на водечката технологија.

· Постапуваме на еколошки одговорен начин. Напорно се трудиме да развиеме производи кои се целосно рециклирани или кои го продолжуваат рокот на траење на производите. Правиме што е можно повеќе за да го намалиме влијанието на нашите производи врз животната средина. Земи цена!


Детали на производи

Ние сме уверени во извонредните детали за лекувањето со УВ ЛЕД.


Примена на производот.

Нашето лекување со УВ ЛЕД е достапно во широк опсег на апликации.

Со долгогодишно практично искуство, Tianhui е способен да обезбеди сеопфатни и ефикасни едношалтерски решенија.


Споредување на производи

Во споредба со другите производи од истата категорија, UV led стврднувањето има повеќе предности, особено во следните аспекти.


Претходни предноси

Нашата компанија има тим составен од млади луѓе родени во 1980-тите и 1990-тите. Целокупниот тим е млад по ум и ефикасен во справувањето со работите. Во исто време, имаме и добар професионален квалитет, кој обезбедува силна моќ да се туркаме напред постојано.

Tianhui постојано обезбедува висококвалитетни и одлични услуги за клиентите за да ги задоволи нивните барања.

Врз основа на верувањето „само со напорна работа можеме да преживееме“ и „клиентите се во центарот“, Тианхуи инсистира да ги земе квалитетот и иновациите како почетна точка на развојот на претпријатието и се стреми да стане компанија од светска класа со меѓународна конкурентност.

Основана во Тианхуи прави заеднички напори со сите вработени за развој на бизнисот во изминатите години. Сега сме модерно претпријатие со силна деловна сила и стандардизирано управување.

Тианхуи има продажна мрежа низ целата земја. Некои производи се извезуваат во некои земји и региони во Азија, Европа, Латинска Америка и Африка. Ова во голема мера го подобрува корпоративното влијание во индустријата.

Контактирајте не
Ги поздравуваме сопствени дизајни и идеи и е во состојба да ги задоволиме специфичните барања. За повеќе информации, ве молиме посетете ја веб-страницата или контактирајте не директно со прашања или прашања.
нема податок
еден од најпрофесионалните UV LED добавувачи во Кина
Контакт

+86-0756-6986060

my@thuvled.com   

+86 13018495990      

my@thuvled.com

+86-760-86743190


Можеш да најдеш.  Тука сме.
2207F Yingxin International Building, бр.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
Авторски права ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Тајп
detect