loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led 1
Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led 2
Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led 3
Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led 4
Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led 1
Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led 2
Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led 3
Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led 4

Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led

hetim

Detajet e produktit të modulit të dezinfektimit të ujit UVC LEDDetaji i shpejtë


Moduli i dezinfektimit të ujit UVC Tianhui është i disponueshëm në stile të ndryshme dizajni. Çdo produkt i nënshtrohet një procesi të rreptë kontrolli për të siguruar cilësinë më të mirë. Për shumë vite, Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. zhvillohet pandërprerë dhe inovon pandërprerë nga pajisjet e avancuara të prodhimit dhe forca e bollshme teknike.Informacioni i Prodhimit


Krahasuar me produktet në të njëjtën kategori, moduli i dezinfektimit të ujit UVC LED që ne prodhojmë është i pajisur me avantazhet e mëposhtme.

Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led 5
Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led 6
Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led 7
Kompania Tianhui e Modulit të Dezinfektimit të Ujit UVC Led 8Futja e kompanisë


Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. është një prodhues që është i specializuar në projektimin dhe prodhimin e modulit të dezinfektimit të ujit UVC led. Ne kemi bazën më të mirë të njohurive dhe shërbimin ndaj klientit shumë të vlerësuar. Vitet e fundit, ne kemi eksploruar kanale të mëdha marketingu në të gjithë botën. Ne kemi krijuar një pozicion të qëndrueshëm dhe të fortë në tregjet e modulit të dezinfektimit të ujit të udhëhequr nga UVC në Amerikë, Azi dhe Evropë. Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. krijon vlerë për klientët, kërkon zhvillim për punonjësit dhe merr përgjegjësi për shoqërinë.
Produktet që prodhojmë janë të shkëlqyera në cilësi dhe me kosto efektive. Nëse ka nevojë, ju lutem kontaktoni!


Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Na kontaktoni

+86-0756-6986060

my@thuvled.com   

+86 13018495990      

my@thuvled.com

+86-760-86743190


Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
E drejta e autorit ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Harta e faqes
detect