loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 1
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 2
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 3
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 4
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 5
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 1
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 2
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 3
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 4
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 5

Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui

Dërgim:
Transport detar Express · Transport tokësor · Transport ajror
Pagaet:
Ky furnizues gjithashtu mbështet pagesat T/T, Western Union, Paypal
Rek:
TH
Koha e udhëzimit:
100Ditë
MOQ:
1000
hetim

Avantazhe të kompanisë

· Procesi i printimit të Tianhui gy8511 1 monitorohet vazhdimisht nga personel i posaçëm për t'u siguruar që mund të paraqesë një efekt vizual të kënaqshëm.

· Cilësia e këtij produkti garantohet nga ekipi ynë i përkushtuar i kontrollit të cilësisë.

· Klientët do të vlerësojnë komoditetin dhe lehtësinë e përdorimit të këtij produkti. Do të rrisë ngrohtësinë dhe komoditetin e ambientit cilësor të gjumit të klientit.

Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 6
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 7
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 8
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 9
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 10
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 11
Lista e Çmimeve OEM & ODM Gy85111 | Tianhui 12


Veçoritë e kompanisë

· Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd., një prodhues i famshëm në industrinë gy8511 1, gjithashtu shquhet për të tjerët nga shërbimi i vëmendshëm pas shitjes.

· Sipas sistemit të menaxhimit ISO 9001, fabrika ka një parim të rreptë të kontrollit të kostos dhe buxhetimit gjatë prodhimit. Kjo na mundëson të ofrojmë çmime konkurruese dhe mallra me cilësi më të mirë për klientët.

· Ne synojmë të frymëzojmë, angazhojmë dhe zhvillojmë punonjësit tuaj për të dhënë rezultate të shkëlqyera. Telefono!


Detaje të Prodhimit

Me fokus në cilësinë e produktit, Tianhui ndjek përsosmërinë në çdo detaj.


Zbatimi i produktit

gy8511 1 i menaxhuar nga Tianhui përdoret gjerësisht në industri.

Sipas nevojave të ndryshme të klientëve, ne mund të personalizonim zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe efikase për ta.


Krahasimi i produktit

Krahasuar me produkte të ngjashme, gy8511 1 i Tianhui është më i favorshëm në aspektet e mëposhtme.


Avantazhe të ndërmarrjes

Tianhui ka krijuar një ekip profesional marketingu me kërkesën e konsumatorit si bazë. Kjo ka nxitur zgjerimin e tregut si brenda dhe jashtë vendit dhe ka dhënë një garanci të fortë për furnizimin e vazhdueshëm të produkteve me cilësi të lartë.

Tianhui miraton strategjinë e ndërveprimit të dyanshëm midis ndërmarrjes dhe konsumatorit. Ne mbledhim reagime në kohë nga informacioni dinamik në treg, i cili na mundëson të ofrojmë shërbime cilësore.

Tianhui ecën përpara me ndershmëri dhe integritet. Duke respektuar frymën e korporatës, ne synojmë të jemi të sinqertë, të përgjegjshëm, pragmatikë dhe novatorë. Ne marrim një qasje proaktive për të marrë përgjegjësi sociale. Bërja e çdo produkti dhe shërbimi i çdo klienti me vëmendje është ndjekja jonë e vazhdueshme. Situata fituese është ajo për të cilën ne përpiqemi gjithmonë.

E themeluar në Tianhui ka pësuar një ndryshim të madh në vitet e fundit.

Rrjeti i shitjes së produkteve të kompanisë sonë po përhapet në të gjithë vendin. Përveç kësaj, ai po rrezaton edhe në Evropë, Afrikë, Amerikë dhe vende e rajone të tjera.

Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Na kontaktoni

+86-0756-6986060

my@thuvled.com   

+86 13018495990      

my@thuvled.com

+86-760-86743190


Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
E drejta e autorit ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Harta e faqes
detect