loading

Tianhui- një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të çipave UV LED ofron shërbimin e çipave me LED UV ODM/OEM.

Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 1
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 2
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 3
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 4
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 5
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 1
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 2
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 3
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 4
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 5

Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory

Dërgim:
Transport detar Express · Transport tokësor · Transport ajror
Vendi i Origjinat:
Guangdong, Kinë
Rek:
TH
Koha e udhëzimit:
100Ditë
MOQ:
1000
hetim

Detajet e produktit të shiritit të kallirit UV


Shqyrtimi i prodhimeve

shiriti i kallirit uv prodhohet me punime të larta artizanale. Cilësia e këtij produkti është një nga më të mirat për shkak të adoptimit të sistemit të rreptë të kontrollit të cilësisë. Ky produkt ka avantazhin e efektivitetit të kostos dhe është bërë trend në këtë fushë.


Përshkrimi

Tianhui ndjek cilësi të shkëlqyera dhe përpiqet për përsosmëri në çdo detaj gjatë prodhimit.

Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 6
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 7
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 8
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 9
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 10
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 11
Transport detar 100 ditësh Express · Transport tokësor · Transport ajror TH Tianhui Brand Uv Cob Strip Factory 12


Futja e kompanisë

Pas vitesh përmirësimi të vazhdueshëm, Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. është bërë një prodhues i njohur i shiritit të kallirit UV në Kinë. Ne jemi të njohur edhe në tregun e huaj. Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. ka pajisje të avancuara prodhimi dhe një grup inxhinierësh me përvojë të teknologjisë së shiritave UV kalli. Shpresojmë që të mund të drejtojmë zhvillimin e tregut të shiritave të kallirit UV. Pyet tani!
Me përvojë të pasur dhe teknologji të hollë, ne presim të ndërtojmë bashkëpunim të mirë me partnerë nga të gjitha sferat e jetës dhe të krijojmë një të nesërme më të mirë!

Na kontaktoni
Ne mirëpresim dizajne dhe ide me porosi dhe është në gjendje të kujdesem për kërkesat specifike. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e internetit ose na kontaktoni direkt me pyetjet ose pyetjet.
nuk ka të dhëna
një nga furnizuesit më profesionistë UV LED në Kinë
Na kontaktoni

+86-0756-6986060

my@thuvled.com   

+86 13018495990      

my@thuvled.com

+86-760-86743190


Mund të gjesh.  Ne këtu.
2207F Ndërtesa Ndërkombëtare Yingxin, Nr.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
E drejta e autorit ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Harta e faqes
detect