loading

Tianhui- еден од водечките производители и добавувачи на UV LED чипови обезбедува услуга ODM/OEM UV LED чип.

Уvc модуле...1 1
Уvc модуле...1 2
Уvc модуле...1 3
Уvc модуле...1 4
Уvc модуле...1 5
Уvc модуле...1 1
Уvc модуле...1 2
Уvc модуле...1 3
Уvc модуле...1 4
Уvc модуле...1 5

Уvc модуле...1

Апратирај

Уvc модуле...1 6
Уvc модуле...1 7
Уvc модуле...1 8
Уvc модуле...1 9


Предности на компанијата


· Направени се голем број тест примероци за uvc модул.


· За да се спречи дефект на перформансите, топлината што се создава од него се апсорбира во ладилник, систем за ладење инсталиран во производот.


· Излегува дека со комплетен сервисен систем, Tianhui може да биде попопуларен на глобалниот пазар.


Компанија:


· Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. Има независен тим на Р иД и зрели производствени линии за производство на модулот на uvc.


· Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. Ја приоритетизира инвестицијата на Р иД врз основа на големите истражувања за тенденциите на технологијата и предизвиците на клиентите.


· Tianhui ќе продолжи да им обезбедува на клиентите најпрофесионални услуги. Прашај!


Примена на производот.


Нашиот UVC модул е ​​широко користен во различни сценарија.


Можеме да им обезбедиме на клиентите најпрофесионални и најефикасни решенија засновани на резултатите од истражувањето на пазарот и потребите на клиентите.


Контактирајте не
Ги поздравуваме сопствени дизајни и идеи и е во состојба да ги задоволиме специфичните барања. За повеќе информации, ве молиме посетете ја веб-страницата или контактирајте не директно со прашања или прашања.
нема податок
еден од најпрофесионалните UV LED добавувачи во Кина
Можеш да најдеш.  Тука сме.
2207F Yingxin International Building, бр.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
Customer service
detect