loading

Tianhui- еден од водечките производители и добавувачи на UV LED чипови обезбедува услуга ODM/OEM UV LED чип.

Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 1
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 1

Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa

Празно:
Експресен морски товар · Копнеен товар · Воздушен товар
Место на потеклот:
Гуангдонг, Кина.
Бран:
TH
Време:
100Денови
MOQ:
1000
Апратирај

Предности на компанијата

· Нашите обезбедени Tianhui UV led производи се подготвени со користење на суровини со врвен квалитет.

· Поставивме сеопфатен систем за контрола на квалитетот за да го обезбедиме неговиот квалитет.

· Производот е од суштинско значење за развојот на многу индустрии, како што се индустриското инженерство, земјоделската наука, националната одбрана и науката и технологијата.

Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 2
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 3
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 4
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 5
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 6
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 7
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 8
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 9
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 10
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 11
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 12
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 13
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 14
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 15
Tianhui Бренд Кина TH Express поморски превоз · копнен товар · воздушен товар Uv LED производи Manufa 16


Компанија:

· Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. е добро позната компанија која е специјализирана за одлични производи со УВ лед.

· Нашите производи со УВ лед не можеа да бидат толку популарни без поддршката од технологијата и стручниот персонал.

· Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. постојано обезбедува висококвалитетни производи со UV led за познати светски брендови. Земи понуда!


Детали на производи

УВ лед производите на Tianhui се извонредни во детали.


Примена на производот.

УВ лед производите на Tianhui се широко користени во многу индустрии.

Tianhui е посветен на клиентите да им обезбеди висококвалитетни UV LED модули, UV LED систем, UV LED диода, како и едношалтерски, сеопфатни и ефикасни решенија.


Споредување на производи

Нашите производи со УВ ЛЕД се поконкурентни од слични производи, како што е прикажано во следните аспекти.


Претходни предноси

Нашите вработени главно се составени од млади луѓе со извонредни професионални вештини и искусни експерти. Тие имаат добар тимски дух и обезбедуваат ефикасно работење и нашиот брз развој.

Со активниот дух, нашата компанија може да ви обезбеди професионални и ефикасни услуги за решавање на вашите грижи.

Со корпоративниот дух на „интегритет, проактивна услуга и извонредност“, нашата компанија е посветена да стане компанија од светска класа со глобална конкурентност. Ние сме подготвени да соработуваме со вас за да создадеме подобра иднина!

Од основањето во Тианхуи е добро управувано и сега почнува да се обликува.

Во моментов, нашите производи се продаваат во многу странски земји.

Контактирајте не
Ги поздравуваме сопствени дизајни и идеи и е во состојба да ги задоволиме специфичните барања. За повеќе информации, ве молиме посетете ја веб-страницата или контактирајте не директно со прашања или прашања.
нема податок
еден од најпрофесионалните UV LED добавувачи во Кина
Контакт

+86-0756-6986060

My@thuvled.com.

 +86 13018495990

My@thuvled.com.

+86-0756-86743190


Можеш да најдеш.  Тука сме.
2207F Yingxin International Building, бр.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
Авторски права ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Тајп
разговор преку Интернет
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!