loading

Tianhui- еден од водечките производители и добавувачи на UV LED чипови обезбедува услуга ODM/OEM UV LED чип.

Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот 1
Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот 1

Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот

Боја:
Црна, бела
Тежина:
1.3KGS
Светло изворName:
365nm LED 3EA
Звук:
28.3Дебаstar name
Моќи:
Влез 100~240V Излез DC12V
Апратирај

Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот 2
Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот 3
Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот 4
Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот 5
Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот 6
Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот 7
Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот 8
Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот 9
Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот 10
Tianhui Brand 1,3KGS 365nm LED 3EA систем за стерилизација на воздухот 11


Предности на компанијата

· Системот за стерилизација на воздухот Тианхуи е подложен на проверка и проценка спроведена од тимот за контрола на квалитетот. Целта на овој систем за управување со квалитет е да гарантира дека квалитетот е во согласност со индустријата за алатки за угостителство.

· Производот има отпорност на корозија. Професионално се четка и пече за да се формира густ заштитен слој на површината.

· Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. има стекнато признание од речиси секој наш клиент.


Компанија:

Зхај Тианхуи Електроник Ко. Линд., специјализирајќи во производството на системот на стерилизирање на воздухот, е една од неколкуте претпријатија кои постојано иновара и водат независно на Р иД.

· Воведена е модерна технологија за создавање систем за стерилизација на воздухот.

· Размислуваме како работиме, прифаќаме агилни тимови и градиме подобра продуктивност во нашата компанија за да ги ослободиме ресурсите што можеме да ги инвестираме во иновации и да помогнеме да се зголеми приносот.


Примена на производот.

Системот за стерилизација на воздухот произведен од нашата компанија е широко користен во различни индустрии и полиња.

Со богато искуство во производството и силна производствена способност, Тианхуи е во состојба да обезбеди професионални решенија според реалните потреби на клиентите.

Контактирајте не
Ги поздравуваме сопствени дизајни и идеи и е во состојба да ги задоволиме специфичните барања. За повеќе информации, ве молиме посетете ја веб-страницата или контактирајте не директно со прашања или прашања.
нема податок
еден од најпрофесионалните UV LED добавувачи во Кина
Контакт

+86-0756-6986060

My@thuvled.com.

 +86 13018495990

My@thuvled.com.

+86-0756-86743190


Можеш да најдеш.  Тука сме.
2207F Yingxin International Building, бр.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
Авторски права ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Тајп
разговор преку Интернет
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!