loading

Tianhui- еден од водечките производители и добавувачи на UV LED чипови обезбедува услуга ODM/OEM UV LED чип.

365nm Led Board Трговија на големо - Tianhui 1
365nm Led Board Трговија на големо - Tianhui 1

365nm Led Board Трговија на големо - Tianhui

Апратирај

Детали за производот за 365nm LED плочатаВоведување на производи


Zhuhai Tianhui Electronic Co., Ltd. усвојува увезени суровини за да постигне врвен квалитет. Производот е проверен според индустриските стандарди за да се отстранат сите дефекти. Овој производ е широко препознатлив на пазарот поради добрите економски придобивки.

365nm Led Board Трговија на големо - Tianhui 2
365nm Led Board Трговија на големо - Tianhui 3Предност на компанијата


• Според барањата на клиентите, нашата компанија ќе обезбеди изводливи предлози и услуги за решавање на нивните грижи.
• По долгогодишно истражување и раст, Тианхуи има акумулирано богато искуство во индустријата, уживајќи во голема популарност во индустријата.
• Локацијата на Тианхуи ужива поволна географска состојба со отворен и непречен пристап во сообраќајот. Ова создава погодност за нас да испорачаме разни UV LED модули, UV LED систем, UV LED диода навреме.
• Имаме напредна производствена опрема и висококвалитетен научен и технолошки персонал за истражување и развој за да им обезбедиме на корисниците добри производи.
Tianhui срдечно ги поканува сите нови и стари клиенти да соработуваат и да ни се јават!


Контактирајте не
Ги поздравуваме сопствени дизајни и идеи и е во состојба да ги задоволиме специфичните барања. За повеќе информации, ве молиме посетете ја веб-страницата или контактирајте не директно со прашања или прашања.
нема податок
еден од најпрофесионалните UV LED добавувачи во Кина
Контакт

+86-0756-6986060

my@thuvled.com   

+86 13018495990      

my@thuvled.com

+86-760-86743190


Можеш да најдеш.  Тука сме.
2207F Yingxin International Building, бр.66 Shihua West Road, Jida, Xiangzhou District, Zhuhai City, Guangdong, China
Авторски права ©  珠海是天辉电子有限公司 www.tianhui-led.com | Тајп
detect